piątek, 31 sierpnia 2012


Hairy Object Drawing by Hong Chun Zhang

Surrealistic vision of long hair, which are not only beautiful, but can be repulsive too, like those in hamburgers, or sinks.

Rzeczywiście,  włosy pozbawione ludzkiego pierwiastka przeobrażają się z pięknej ozdoby naszego ciała w coś obrzydliwego, odpychającego. Zastanawiające.

Co nie zmienia faktu, że pragnę długich najbardziej. Już i teraz.  Generalnie nie bawię się w żadne kosmetyki, ale o włosy zadbać trzeba, zwłaszcza  o takie biedne, jak moje, heh :) Od Kasi dowiedziałem się, że Calcium Panthothenicum+woda brzozowa+jedwab+oczywiście odżywki, a włosy będą dobrze wyglądały i szybko rosły. Myślę, że działa.

8 komentarzy:

 1. Jak dla mnie niezwykła materia do eksperymentowania! Kojarzy mi się to też z pracami Coco Mayaki, z jej biżuterią i torebkami ;)


  pozdr. AL / Alice! wake up!

  OdpowiedzUsuń
 2. najlepszy kieliszek z tymi włochami, aż obrzydzenie bierze :D

  co do hodowli na głowie, nawiązując do tego, co Radek napisał- od siebie dodam, że wcierka Joanny z serii rzepa jest lepsza niż woda brzozowa, a jedwab na końcówki tylko i z umiarem, bo przesusza :D drożdże też można pić na porost, ale to niedobre ;p i jest moda na laminowanie żelatyną jeszcze, o!

  OdpowiedzUsuń
 3. nice illustrations!
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. very nice illustrations of real objects xo
  would you like to follow each other?
  A
  xx
  http://epiquemoi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. kiedy goliłem sobie tył głowy Pani fryzjera dała mi kucyk z moich włosów "na pamiątkę". najohydniejsza pamiątka jaką mam, ale zostawiłem, bo może kiedyś będę jakieś dready sobie kręcił :D

  OdpowiedzUsuń
 6. wlosy wlosy wlosy wszedzie!!!:):):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Amazing drawings! Some of them certainly leave a very strange impression, but the concept is quite amazing. Brilliant work :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...