wtorek, 24 kwietnia 2012

Fashion week Poland mixKrzywy english: FashionPhilosophy Fashion week Poland is over. I had wonderful time there. I met so many talented people, who inspired me to do something more. So far I wasn't that much motivated to create, write, post, take pictures, sew, whatever. Now I am. Soon, I'll post about the collections I liked the most;)
FashionPhilosophy Fashion week Poland dobiegło końca. Dzięki Elle i 'Akcji Redakcja' mogłem w nim uczestniczyć dumnie nosząc identyfikator na szyji z akredytacją na cały fashion week. Co prawda w konkursie nie przeszedłem do następnego etapu, jednak spotkanie z redaktorką magazynu i innymi blogerami zmotywowało mnie do tworzenia czegoś więcej niż dotychczas. 
Oglądałem pokazy, rozmawiałem z fantastycznymi ludźmi, podziwiałem ich cudowne kreacje i napawałem się niepowtarzalną atmosferą tego wydarzenia. Nim zdążyłem się obejrzeć, musiałem opuszczać Łódź (swoją drogą mało przyjemne miasto :P) i żegnać się ze wszystkimi, którzy zainspirowali mnie do działania. Ach, cudowny był to czas! Zachęcam wszystkich by przeżyli to, co ja miałem możliwość przeżyć! :D
A wkrótce relacje z poszczególnych pokazów, które w szczególności przypadły mi do gustu.

9 komentarzy:

 1. Jesteś wspaniały!!! <3 Super było Cię poznać i spędzić trochę czasu razem :)))

  Czekam na relacje ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz się popłaczę ;(
  A tak na serio, do następnego FW i w ogóle, nie mogę się napatrzeć na zdjęcia :))) kiss

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie było Cię złapać gdzieś tam w tłumie i podziwiać Twój styl :) Czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć i Twoich odczuć dotyczących pokazów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic, tylko pozazdrościć! :-) Czekam na relacje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ci zazdroszczę że mogłeś tam być :)

  Ps. Być może już to wiesz ale jesteś w foto relacji http://yvanrodic.com/posts/4729/lodz fajnie ci w tych niebieskich włosach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Październik już niedługo, misiu!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sam fakt bycia w tej ekipie to już powód do dumy, a wygrana może następnym razem? Z resztą z Twojego opisu można wywnioskować,że i tak było to dla Ciebie fajne przeżycie, a pewnie będą kolejne. I świetne zdjęcia, widać dzięki nim, że naprawdę dużo się tam działo.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...